Additionally, paste this code immediately after the opening tag:

Žaislų planeta

Svajonių žaislus atrasti lengva!

Tegyvuoja vaikystė! 

Puikūs pasiūlymai ir mažiems, ir didesniems - čia savo mylimus žaislus ras kiekvienas!
Daugybė nuolaidų jūsų laukia visose Žaislų Planeta parduotuvėse!Narsuolė Nella pasiruošė nuotykiams, ar keliausi su ja kartu? Būk drąsi, kaip ir NELLA THE PRINCESS ir skubėk į Žaislų Planetą. Dabar visoms NELLA THE PRINCESS NET -60% nuolaida!

Skrendam, lekiam, sklendžiam! Ar jau turi savo AIR HOGS? Ne? Tuomet puiki proga įsigyti lėktuvą, nes visiems AIR HOGS dabar NET -50% nuolaida! 

Daugybė žaislų už pusę kainos! Wow! Vasara nusimato tikrai linksma! TIK pažiūrėk: dėlionės, mašinos, lėlytės ir daug daug kitų žaislų! Kas gali būti geriau? Lekiam į Žaislų planetą ir džiaugiamės vasara! ☀️⛱️

Vasariško išpardavimo prekių sąrašas

Pateiktas sąrašas gali skirtis Žaislų Planetos parduotuvėse. Didžiausią akcinių prekių sąrašo dalį rasite didžiuosiuose prekybos centruose.

Nuolaidos nesumuojamos. Prekių kiekis ribotas.

Kaip būtų smagu turėti nuosavą robotą namuose! Jis juda, šviečia, kalba ir yra toks išmanus, o dabar visiems ZOOMER žaislams NET -60% nuolaida! Tai bent šauni proga pasitaikė – rinkis savo ZOOMER robotą!

Kadabra pasiūlymas patiks ne tik tau, bet ir tavo tėveliams! Stalo žaidimai garantuoja gerą vakarą ir smagų laiką! Todėl verta pasinaudoti -20% nuolaida visiems KADABRA stalo žaidimams perkant Žaislų planetos parduotuvėse. 

Atrask galingiausią Nindzę! Dabar perkant LEGO NINJAGO už 24,99 eur ir daugiau gausite išskirtinę dovaną! Akcija galioja kol yra dovanų.

Ar tau irgi patiko filmas „Pakalikai“? Mums labai! Dabar visiems „Pakalikų“ žaislams NET 80% nuolaida! OHO koks pasiūlymas! Skubam į Žaislų Planetą! 

TY visų mylimi, mieli ir toookie simpatiški gyvūnėliai laukia tavęs. Dabar pažymėtam TY gyvūnėliui taikoma speciali sumažinta 24,99 eur kaina vietoj 29,99 eur! Mylimo TY ieškok Žaislų Planetose!

LEGO MOVIE 2 išpardavimas prasidėjo! Renkame kolekciją ir statome kartu!

Mūsų tinklalapis naudoja slapukus ir kitas technologijas tam, kad galėtume atvaizduoti techninę internetinės svetainės struktūrą ir turinį.