Additionally, paste this code immediately after the opening tag:

Žaislų planeta

Svajonių žaislus atrasti lengva!

Tegyvuoja vaikystė! 

Puikūs pasiūlymai ir mažiems, ir didesniems - čia savo mylimus žaislus ras kiekvienas!
Daugybė nuolaidų jūsų laukia visose Žaislų Planeta parduotuvėse!Specialūs ypatingi rinkiniai dabar su nuolaida! Pažymėtų rinkinių ieškokite su 30% nuolaida. Prekių kiekis ribotas, tad verčiau paskubėkite. Akcija tęsis iki vasario mėnesio pabaigos.

LEGO fanai, ar matėte šį išpardavimą? Jei tikrai norisi dar vieno šaunaus konstruktoriaus verta paskubėti į Žaislų Planetos parduotuves ir čiupti naują LEGO! 

Ši akcija patiks visiems mažiesiems vairuotojams! Dabar -20% tikroviškiems SIKU automobiliukams! Paskubėkite, nes prekių kiekis sparčiai tirpsta!

Mažieji LEGO mėgėjai dabar gali įsigyti pažymėtų DUPLO rinkinių su 30% nuolaida! Kokia gera žinia, skubėkite rinktis, nes prekių kiekis sparčiai tirpsta!

Blizgūs, stilingi ir dailūs TY aksesuarai ir žaisliukai! Jie toookie populiarūs, o dabar, su nuolaida, tiesiog graibstyte graibstomi. Ar spėsite įsigyti vieną ir sau? Akcija galios iki 03.02

Kiekvienam vaikui po robotą! O tu ar jau turi robotozuotų žaislų? Puiki proga įsigyti, nes dabar Žaislų Planetoje SILVERLIT žaislams -20%

Geros naujienos tikriems LEGO fanams! Dabar pažymėti LEGO CITY rinkiniai su 30% nuolaida! Skubėkite rinktis iki vasario pabaigos! Prekių kiekis ribotas.

Ar jaučiate, kad pavasaris jau ne už kalnų? DINO BIKES prekėms dabar -30%! Verta pasinaudoti, akcija trunka iki 03.02, tačiau negaiškite, nes prekių kiekis tirpsta...

Jūsų vaiko gimtadienio proga 20% nuolaida VISIEMS ŽAISLAMS su ONE FAMILY kortele! Pasinaudokite Žaislų Planetos parduotuvėse 2 savaites prieš ir 1 po gimimo dienos!

Papildyk savo kolekciją! Dabar COLLECTA gyvūnėliams taikoma 30% nuolaida! Verta užsukti į ŽAISLŲ PLANETOS parduotuves ir išsirinkti naują augintinį.

Mūsų tinklalapis naudoja slapukus ir kitas technologijas tam, kad galėtume atvaizduoti techninę internetinės svetainės struktūrą ir turinį.