Additionally, paste this code immediately after the opening tag:

Žaislų planeta

Svajonių žaislus atrasti lengva!

Tegyvuoja vaikystė! 

Puikūs pasiūlymai ir mažiems, ir didesniems - čia savo mylimus žaislus ras kiekvienas!
Daugybė nuolaidų jūsų laukia visose Žaislų Planeta parduotuvėse!Įspūdinga naujiena: šie UNTAMED augintiniai atrodo it tikri! Ar išdrįsi auginti tokį savo namuose?

Tikrieji kovotojai BAKUGANAI sugrįžo! Didžioji sezono naujiena jau Žaislų planetos parduotuvėse! Tai įtraukiantis komandinis žaidimas priverčiantis mąstyti ir tuo pačiu kviečiantis gerai praleisti laiką su draugais. Ar pakviesi savo draugus prisijungti?

Populiarūs ir vaikų pamėgti MONDO HOT WHEELS automobilukai dabar su -30% nuolaida. Žaislų planetos parduotuvėse rasi tikrai platų pasirinkimą!

Naujas ir galingas Xshot! Ar jau pasiruošei lazerių kovai?

Hape pasiūlymas: pirk HAPPE žaislų už 50 eur ar daugiau ir iš karto gausi -30% nuolaidą. Akcija galioja nenukainuotiems žaislams ir tęsiasi iki 09.30

Atrodo kaip tikri! Ar jau žinai kuo norėtum būti užaugęs: gaisrininku, pilotu, policininku, o gal vairuotoju? Išbandyk būsimos profesijos transporto priemones!

Ar jau matei šią kvapnią, minkštą ir mielą naujieną? Oosh Cotton Candy rasi Žaislų Planetos parduotuvėse.

Galbūt ieškai dovanos mažajam broliukui ar sesutei? Žaislai skirti mažyliams dabar su nuolaida. Ieškokite pažymėtų PlayGro, Oball ir Fisher Price žaislų, jiems taikomos -20% ir -25% nuolaidos. Žaidimams ir lavinimuisi! 

Mašinos, mašinėlės, jų nori kiekvienas berniukas, o kartais ir mergaitės, tiesa? Skubėk rinktis, nes dabar Žaislų Planetos parduotuvėse visiems Dickie Toys žaislams taikoma -30% nuolaida.

Išdykėlė Kakė Makė kviečia ne tik dūkti ir žaisti, ji skatina domėtis, lavintis ir mokytis vis naujų dalykų. Dabar pažymėtiems Kakės Makės žaislams NET -50% nuolaida. Akcija galioja iki 09.30.

Lego smagu ir statyti ir skaityti, dabar LEGO knygoms -30% nuolaida. Pasisemkite įkvėpimo iš LEGO knygų, jų ieškokite Žaislų Planetos parduotuvėse.

Pašėlę ir galingi NERF žaislai dabar su -20% nuolaida! Juk tai kiekvieno išdykėlio svajonė, ar tavo taip pat?

Sėkmę nešanti NAUJIENA! Pasipuošk sekmę nešančia apyranke, gauk žaismingą sausainiuką-pakabuką ir įkvepiantį palinkėjimą arba pradžiugink draugę šia miela dovanėle.

Ieškantiems dovanų draugams ar norintiems patiems pasidžiaugti nauju konstruktoriumi – gera naujiena! Žaislų Planetos parduotuvėse rasite nuolaidų LEGO konstruktoriams!

Įvairūs ir smagūs stalo žaidimai patiks ir mažesniems ir didesniems vaikams, o kai linksmybės įsisiūbuos, prisijungti užsimanys ir jūsų tėveliai. Pažiūrėk, rasi kai ką įdomaus ir savo šventei, nes dabar TOP GAMES žaislams taikoma -30% nuolaida.

Pažymėtiems, šauniems žaislams taikoma -30% nuolaida. Ir berniukai ir mergaitės ras savo mylimą žaislą. Nuolaidų ieškokite tarp: HAUCK, GONHER, FINGERLINGS, GOLIATH, BRUDER, BAMBOLINA, MAISTO, MAISTO TECH, RASTAR, BRIGHT STARTS, TOP MODELS, QUERCETTI ir SPARKLE GIRLZ. Oho, koks pasirinkimas!

Traktoriai ir kombainai dirba ne tik laukus, atsiradę tavo rankose jie virsta įdomiais žaislais, kurie lavina fantaziją. Pradėk kurti savo ūkį su John Deere žaislais! 

Mūsų tinklalapis naudoja slapukus ir kitas technologijas tam, kad galėtume atvaizduoti techninę internetinės svetainės struktūrą ir turinį.