Additionally, paste this code immediately after the opening tag:

KALĖDOS PAKELIUI!

Kalėdos pakeliui! Žaislų Planeta padės pasirūpinti gražiausiosmis metų šventėmis. Naujausi, išmaniausi ir taip vaikų trokštami žaislai jau laukia Jūsų Žaislų planetos parduotuvėse.

Spauskite ant katalogo paveikslėlio ir pavartykite katalogą! Taip pat sudalyvaukite šauniame konkurse, kurio taisykles rasite kataloge, ir laimėkite vaikų svajonių žaislus. 


Spauskite DAUGIAU INFO ir rasite visą TOP40 žaislų sąrašą


DALYVAUK ŽAIDIME!

NET 10 LAIMINGŲJŲ, atsiuntę teisingus 2 žodžius, DOVANŲ gaus vieną iš šių žaislų: „Monster Jam“ visureigį arba „Rainbocorns“ pliušinį žaislą siurprizą! Atsisiųsk OVERLY programėlę, pasirink lietuvių kalbą.

  • Kalėdiniame „Žaislų Planetos“ kataloge ieškok OVERLY pažymėtų ženklų!
  • Skenuok pažymėtas nuotraukas ir žiūrėk video!
  • DĖMESIO! Kiekviename video rask po RAIDĘ ir sudėk 2 žodžius.
  • Atsiųsk gautus 2 žodžius iki gruodžio 10 d. el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ir LAIMĖK „Žaislų Planetos“ prizus! Laiške parašyk, kokio prizo norėtum: „Monster Jam“ visureigio ar „Rainbocorns“ pliušinio žaislo siurprizo!
  • Su žaidimo nugalėtojais susisieksime asmeniškai ir gruodžio 12 d. „Žaislų planetos“ Facebook profilyje paskelbsime visus nugalėtojus! 

TOP12 žaislų


Kalėdiniai patarimai

 

Mūsų tinklalapis naudoja slapukus ir kitas technologijas tam, kad galėtume atvaizduoti techninę internetinės svetainės struktūrą ir turinį.