Additionally, paste this code immediately after the opening tag:

LAIMĖK KELIALAPĮ Į LEGO STOVYKLĄ!

Žaislų Planeta kuria vaikystės stebuklus! Vaikystė be vasaros stovyklų ne vaikystė! Žaislų Planeta rūpinasi jūsų vaikų vasara, kad ji būtų ir linksma ir edukacinė.

Argi ne šaunu būtų laimėti kelialapį į nepakartojamą „Brick4Kidz“ vasaros stovyklą?

Žaislų Planetoje dabar gali pirkti už 20eur ir laimėti vieną iš 50 nemokamų kelialapių į Bricks4kidZ LEGO stovyklą.

 Taigi, kas ta Bricks4kidz stovykla kuo ji ypatinga?

 • Visiems LEGO® gerbėjams ir gerbėjoms tikrai patiks visame pasaulyje populiari Bricks4KidZ vasaros dienos stovykla su LEGO Kaune, Klaipedoje, Vilniuje.
 • Nepamirštami įspūdžiai ir edukacija viename.
 • Specialiai suprojektuoti projektų rinkiniai bei kaladėlės parinktos pagal stovyklos temą, suteikia vaiksms galimybę spręsti problemas, džiaugtis ir tuo pat metu linksmintis bei socializuotis!

  
Ką vaikai veikia Bricks4kidz stovykloje?
 
Stovyklos yra paskirstytos amžiaus grupėmis, vaikams nuo 3 iki 12 metų amžiaus, todėl kiekvienas vaikas leis laiką su savo bendraamžiais. Taip pat vaikai gali išsirinkti jiems įdomiausią stovyklą pagal temą.

Vaikai išsirinkę stovyklą pagal temą, stovyklos metu spręs įvairias užduotis, susijusias su LEGO ir ne tik, dėlios įvairius LEGO statinius pagal pasirinktą temą. Berniukai ir mergaitės kasdien eis pramogauti į lauką. Stovyklos metu vaikai gaus 3 kartų maitinimą.

Mažieji (3-5 m.) galės rintis tokias temas:

 • LEGO® ir SPORTO stovykla
 • Kelionė į zoologijos sodą su LEGO
 • KELIONĖ Į ĮŽYMIAS VIETAS SU LEGO® DUPLO
 • Vyresnieji (6-8 m.) galės rintis tokias temas:
 • MINECRAFT
 • HARIO POTERIO
 • LEGO miesto inžinierių ir architektų pasaulius
 • Bricks4girlz (šių metų NAUJIENA stovykla būtent mergaitėms)

Vyriausieji (9-12 m.)  galės rintis tokias temas:

 • Animacinių filmų kūrimas (Stovyklos metu vaikai kurs ir režisuos savo animacinį filmą! Jie planuos, rašys, vaidins, filmuos ir gamins savo filmus naudodami sustabdyto judesio animacijos programa.)
 • Jaunasis robotikas (Stovykloje vaikai tobulins savo robotikos ir programavimo žinias, kurdami judančius, robotizuotus modelius su LEGO® EV3 Mindstorms įranga. )

 

Argi ne šaunu būtų laimėti kelialapį į nepakartojamą „Brick4Kidz“ vasaros stovyklą? „Žaislų Planetoje“ pirkite už 20 eur ar daugiau su „One Family“ kortele ir jau automatiškai dalyvaujate žaidime! Galbūt būsite vienas iš NET 50 laimingųjų! Žaislų Planeta pasirūpins smagia bet tuo pačiu edukacine vaikų vasarą su LEGO!

 


TAISYKLĖS IR SĄLYGOS

I. BENDROSIOS NUOSTATOS

 1. Žaidimo Organizatorius – UAB „KOTRYNA“, įmonės kodas 121673734, adresas Dariaus ir Girėno g. 34, Vilnius (toliau – Organizatorius).
 2. Žaidimas „Pirkite už 20 eur su „One Family“ kortele Žaislų Planetos parduotuvėse ir laimėkite 50 kelialapių į „Bricks 4 kidz“ stovyklą!“ (toliau – Žaidimas) vyksta nuo 2019 m. gegužės 16 d. iki 2019 m. birželio 30 d. (imtinai).
 3. Šio žaidimo taisyklės (toliau – Taisyklės) numatytos Žaidimo sąlygose ir tvarkoje.
 4. Žaidimas vyksta visose „Žaislų planeta“ parduotuvėse, esančiose Lietuvos Respublikoje, toliau tekste bendrai vadinamose „Parduotuvė“.
 5. Žaidime automatiškai dalyvauja visi fiziniai asmenys Organizatoriui priklausančioje Parduotuvėje „Žaislų planeta“ įsigiję prekių už 20 EUR ar didesnę sumą, prieš atsiskaitymą už prekes pateikę Parduotuvės lojalumo kortelę – „One Family“, užregistruotą Žaidimo dalyvio vardu.
 6. Pirkėjai, neturintys „ One Family“ lojalumo kortelės, ją gali nemokamai gauti kasoje.
 7. Žaidime negali dalyvauti Organizatoriaus ir jo dukterinių bendrovių darbuotojai bei jų šeimų nariai.
 8. Žaidimo prizas – 50 nemokamų kelialapių į „Bricks 4 kidz“ stovyklas Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje. Kaune „Bricks 4 kidz“ stovyklos rengiamos 3-12 m. amžiaus vaikams; Klaipėdoje – 6-9 m. amžiaus vaikams; Vilniuje – 6-12 m. amžiaus vaikams. Kelialapiuose yra įskaičiuotas 3 kartų per dieną maitinimas. Stovykloje dalyvaujančių vaikų amžius turi atitinki stovyklos reikalavimus.
 9. Žaidimo prizas į pinigus nekeičiamas.
 10. Žaidimo prizo laimėtojas bus išrinktas ir paskelbtas socialinio tinklo „Facebook“ „Žaislų planeta“ paskyroje. Pirmi 20 žaidimo laimėtojų bus renkami ir skelbiami gegužės 31 d.; kiti 20 žaidimo laimėtojų bus renkami ir skelbiami birželio 14 d, paskutiniai 10 žaidimo laimėtojų bus renkami ir skelbiami liepos 1 d. Daugiau informacijos apie pačias stovyklas bei jų datas rasite www.bricks4kidz.lt
 11. Žaidimo prizo laimėtojas išrenkamas atsitiktiniu būdu, šių taisyklių 10 punkte nurodytą dieną. Laimėtojas renkamas tik iš Žaidimo dalyvių, įsigijusių prekes šių taisyklių 5 punkte numatyta tvarka.
 12. Žaidimo laimėtoją Organizatorius informuos nurodytu telefonu arba elektroniniu paštu. Žaidimo prizo laimėtojas privalo atsiimti Žaidimo prizą per 14 (keturiolika) dienų nuo laimėtojo paskelbimo, šių taisyklių 10 punkte numatyta tvarka. Žaidimo laimėtojui neatsiėmus prizo, prizas lieka Organizatoriaus nuosavybe. Žaidimo prizas nekompensuojamas.Prizo laimėtojas privalo registruotis į pasirinktą stovyklą mažiausiai prieš dvi savaites el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Jei vietų nebus pasirinktai datai, „Bricks 4 Kidz“ įsipareigoja skirti kitą laisvą stovyklos datą.
 13. Žaidimo prizas į pinigus ar į kitus prizus nekeičiamas.

II. KITOS SĄLYGOS

 1. Visus su Žaidimo prizu susijusius pagal Lietuvos Respublikos teisės aktus mokėtinus mokesčius, sumoka Organizatorius.
 2. Akcijos Organizatorius nėra atsakingas už bet kokias dalyvio asmenines išlaidas, susijusias su dalyvavimu žaidime ir stovykloje.
 3. Organizatorius pasilieka teisę keisti šias žaidimo taisykles ir sąlygas, apie tai informavusi socialinio tinklo „Facebook“ „Žaislų planeta“ paskyroje.
Mūsų tinklalapis naudoja slapukus ir kitas technologijas tam, kad galėtume atvaizduoti techninę internetinės svetainės struktūrą ir turinį.