Additionally, paste this code immediately after the opening tag:

Naujiena! TINY TOES – mažos ir mielos lėlytės!

Naujiena! TINY TOES – mažos ir mielos lėlytės!

TINY TOES – mažos ir mielos lėlytės!

Kokios mielos ir mažos - TINY TOES lėlytės! Susipažink - besijuokianti Luna, vilkinti labai smagų pandos kostiumą! Šmaikšti Tesa su mielu zuikučio kostiumu ir besijuokianti Gabi su linksmu vienaragio kostiumu! Išsirink sau labiausiai patinkančią interaktyvią lėlytę:

Kiekviena lėlytė turi net po 6 jutiklius, kurie skleidžia nuostabos, juoko, miego, judesio, bučiavimo, kalbėjimo ir kitus labai juokingus garsus!

Kaip aktyvuoti juokingus lėlytės garsus? Skaityk žemiau:

  1. BACK (atgal) - garso įjungimui bakstelėkite/palieskite viršutinę nugaros dalį. BACK (atgal) jutiklis yra išjungiamas lėlę pakreipus ant nugaros/miega.
  2. CHEEK(skruostas) - bučiavimui įjungti palieskite/paimkite už kairiojo skruosto. Jei laikysite pirštą ant skruosto, lėlė skleis nustebimo garsą.
  3. TUMMI (pilvukas) - palieskite apatinę pilvo sritį.
  4. RIGHT FOOT (dešinė koja)- palieskite arba bakstelėkite į pėdos vidurį.
  5. LIGHT SENSOR (šviesos jutiklis) - skylutė šalia akies ant skrybėlės leidžia apšviesti. Jei uždengsite ranka ar pirštu ir po to nuimsite ranką, tai suaktyvins „ku-kū“ garsus.
  6. SLEEP SENSOR (miego jutiklis) – norėdami įjungti miego režimą, pasupkite lėlę keletą kartų į priekį ir atgal.

 

 

 

 

Mūsų tinklalapis naudoja slapukus ir kitas technologijas tam, kad galėtume atvaizduoti techninę internetinės svetainės struktūrą ir turinį.